Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Syntetické kůže list

Syntetické kůže list

1 list ze syntetické kůže. Vysoce kvalitní 2. Dobrá použitelnost 3. různé design a kvalitní 4. Nejlepší ceny a nejlepší služby 5. Můžeme dodat různé kvality podle různých požadavků zákazníků. Syntetické kůže list znalosti klasifikace materiálu Sole a...

Syntetické kůže list

1. vysoká kvalita

2. dobrá použitelnost

3. Definice různých design a dobrá kvalita

4. nejlepší ceny a nejlepší služby a

5. můžeme dodat různé kvality podle různých požadavků zákazníků.

IMG_0084 (2).jpg

Syntetické kůže list znalosti

Jediný materiál klasifikace a charakteristika, hlavní materiál podešve je rozdělen na pryž, PU, PVC, MD, TPR, EVA a tak dále.

1, EVA (E ethylen, VA vinyl acetátu): více vinylacetátu, lepší pružnost.


2, gumy: dělí na přírodní látky, syntetické dva, odolné proti opotřebení, pružná, silná, vysoká cena.


3, TPR (T teplo, P plastu, gumy R): výkon gumy, odolné proti opotřebení, nižší náklady, ale kontakt s ropných rozpouštědel vklouznu.


4, PU: odolnost proti oděru a opakované zvýšení ohebnosti výkon, dobrá pevnost a pružnost, olej, kyselina, alkalických a výkon při nízké teplotě, odpad PU dno lze automaticky snížena, což je příznivé pro ochranu životního prostředí, požadovaná odolnost nárazu odolné boty vhodnější; Existuje však žloutnutí, hydrolýza, praskání, snadno otevřít plast a jiné problémy, letecké boty, kopačky, běžně používané materiály. Celkový podrážkou PU: ADI a NIKE za použití této podrážky nejsou mnoho, PU podrážkou jsou nízké teploty tváření podrážkou. PU na konci charakteristik světla, ale ne mokré, dojde k chemické reakci po vodní vrstva koroze.


5, PVC: syntetické pryskyřice, přijel do konce, kvůli ekologické problémy a méně, vzduchový polštář boty, kopačky, běžně používané materiály.


6, MD (Wylong konec): EVA jednorázové pěnové hnětení, dobrá pružnost, vysoká elasticita, lepší tepelně izolační vlastnosti, ale chudé proti otěru, vysoké boty obecně vejde víc.


Hot Tags: syntetické kůže list, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, přizpůsobené, nízké ceny, levné, hromadně
Dotaz