Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumové solené boty

Gumové solené boty

Gumové soledové boty Objednávkový proces · Poptávka · Nabídka · Potvrzení vzorku · Vykonat fakturu · Hromadná výroba · Kontrola kvality · Balance Remittance · Dodávka zboží · Celní odbavení · Reklamace nákladu Vítejte na nákup materiálu z neoprenové pryže Barva Jediné nízké ceny z našeho závodu. Jsme jeden...

Gumové solené boty

Proces objednávky

·Poptávka

·Citát

· Potvrzení vzorku

· Proveďte fakturu

· Hromadná výroba

·Inspekce kvality

· Balance Remittance

· Dodávka nákladu

·Celní odbavení

· Reklamace nákladu

Vítejte na nákup neoprenového pryžového materiálu Materiál barvy Jediné nízké ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nabízíme vám nejprodávanější a levné gumové plechy vyráběné v Číně. Hromadně přizpůsobené objednávky s nízkou cenou jsou také vítány.

Gumové solené boty znalosti

(1) PVC mezipodešev: PVC, který je PVC, je druh umělé kůže, je první vynalezen pro náhrady kortikálních tkanin. Je vyroben z PVC plus plastifikátorů a dalších přísad válečkového kompozitu vyrobeného v látce. PVC nízká rázová houževnatost, tepelná deformace, pružnost jako PU.


(2) PU mezipodešev: Kromě mezipodešev PHYLON a mezipodešev EVA je mezipodešev PU také velmi běžná. Polyuretan, název polyuretanu, je vysoce odolný, odolný materiál na bázi pěny, odolný proti houbám, běžně používaný v mezipodeševce na zádech. Největší výhodou PU mezipodešev je lepší pružnost a houževnatost.


(3) balení na konci: taška na konci od vzhledu podešev a horní části o dvě hlavní součásti, ale strukturu nebo od podešev, mezipodešev a horní tři části, ale mezipodešev zabalené v horní vnitřní straně.


(4) PU celková podrážka: PU podrážky jsou nízkoteplotní tvarování podešví. Dno PU je charakterizováno lehkou, ale ne mokrou vodou chemickou reakcí, která nastává po oddělení korozivzdorných vrstev.


Hot Tags: gumové soled boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz