Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Výrobky z pryžového plechu

Výrobky z pryžového plechu

Výrobky z pryžových podešví 1.Jste výrobcem nebo obchodní společností? Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny. 2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit? Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všechny naše ...

Výrobky z pryžových podešví

1.Jste to továrna nebo obchodní společnost?

Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny.

2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit?

Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti z domova i ze zahraničí jsou srdečně vítáni, že nás navštíví!

3. Můžete dělat OEM & ODM?

Ano, můžeme dělat výrobky OEM a ODM. Není to žádný problém.

4. Jak mohu získat nějaké vzorky?

Jsme rádi, že vám nabízíme bezplatné vzorky. Očekává se, že nové klienty zaplatí za náklady na doručení a tento poplatek bude odečten od platby za úřední příkaz.

5.Jak jste o dodávce?

Do 15 dnů vložíme jednu nádobu o délce 20 stop, změní se podle zvláštní situace.

6. Můžete poskytnout zkušební protokol pro vaši objednávku?

Ano, můžeme. Na základě požadavku našich klientů můžeme poskytnout náš testovací protokol.

7. Doba splatnosti:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, ..etc dle požadavku zákazníka.

Znalost gumových podložek

(1) EVA mezipodešev: EVA, ethylen-vinylacetátový kopolymer, ve srovnání s polyethylenem zaveden EVA do molekulového řetězce vinylacetátového monomeru, čímž se snižuje vysoký stupeň krystalinity, zvýšená flexibilita, odolnost proti nárazům, kompatibilita plniva a tepelná izolace. EVA mezipodešev se vztahuje na EVA po injekci do formy přes vysokou teplotu ohřívání po vytvoření mezipodešev boty, také známý jako pěna na konci. Tradiční EVA je lisování za tepla, vstřikovací stroj EVA přímo do částic EVA do formy uvnitř stroje, vakuum plus síra asi 400 sekund po otevření formy, tvarování pěnové hmoty z pěnové hmoty a poté po teple stereotypy studených stereotypů . Největším rysem je vysoký výnos, tvarování. Nevýhodou je snadná deformace, žlutá v průběhu času, smršťování.


(2) mezipodešev PHYLON: PHYLON pochází ze Spojených států, nejstarší boty se nazývají mezipodešev PHYLON. Vztahuje se k materiálu do formy po dvou vysokoteplotních topeních po vypálení boty. Používá se pro sportovní obuv série. Tvrdost PHYLONu je řízena teplotou. Během vypalování mezipodešev PHYLON je vyšší teplota, čím hustší a tvrdší je PHYLON. Čím nižší je přirozené teplo požáru PHYLON, tím lehčí je měkčí, takže hodnocení kvality obuvi na konci nemůže být měřeno stupněm hmotnosti nebo měkkým a tvrdým.


(3) Spálená látka na závěr: Nakrátko na konci je mezipodešev PHYLON, je to snaha o celkový designový pocit a použití technologie výroby obuvi. Nejlepším příkladem je to, že boty mezipodešev a tělo obuvi se stejným druhem aby bylo dosaženo celkové integrace těla obuvi a podešve. Pro dosažení tohoto postupu je třeba použít vybranou látku zabalenou již tvarovanou mezipodešev PHYLON, vysokou teplotu v paletě.


Hot Tags: gumové podešví produkty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz