Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Jediný materiál obuvi

Jediný materiál obuvi

Materiál boty na bocích Popis produktu Existuje mnoho nových návrhů a některé se na webu nezobrazovaly. Vítejte u nás. Zašleme vám náš nejnovější návrh. Dík! · Modelové označení: LY-N10 · Barva: Jakákoli barva · Použitelný uživatel: Dospělí · Pohlaví: Unisex · Materiál: Gumový plech · Typ: podešev · Použití: ...

Jediný materiál obuvi

popis produktu

Existuje mnoho nových návrhů a některé se nezobrazovaly na webu. Vítejte u nás. Zašleme vám náš nejnovější návrh. Dík!

· Model č .: LY-N10

· Barva: libovolná barva

· Použitelný uživatel: Dospělí

· Pohlaví: Unisex

· Materiál: pryžový plech

· Typ: podešev

· Použití: Podrážka boty

Model č .: Ly-N10

· Velikost: 110cm * 100cm / 100 * 100cm

· Tloušťka: 2,5 mm - 8 mm

· MOQ: 350 listů

· DIN (Abraze): Pod 350 / 450-550 / Nad 550

· Ohyb: 20000/500000/100000 časy

· Tvrdost: 80-93 Shore

· Vlastnost: odolný proti opotřebení, odolný proti teplu, odolný proti nárazu

· Exportní trh: Globální

· Ochranná známka: LIYU

· Dopravní balení: 250 listů / paleta, dle požadavku zákazníka

· Specifikace: QualityA> Kvalita B> Kvalita C

· Původ: Dongguan, Čína

· Kód HS: 4008


样品册第五E册样品展示.jpg


Jediné znalosti o materiálech obuvi

Obecně řečeno, pryž (syntetická guma) je ve skutečnosti druh plastické hmoty, včetně pryže (syntetické pryže). Termoplastické elastomery (TPE), nový typ polymerního materiálu mezi kaučukem a pryskyřicí, mají stejné funkce a vlastnosti jako tradiční tepelná pryž (měkké, elastické a dobré dotek). Obecné termoplasty zpracovávající jednoduché, rychlé a recyklovatelné dvojí výhody. TPE je kaučukový termoplast s jeho funkcí a povahou. Proto se také nazývá termoplastické kaučuky nebo zkratka TPR. S netoxickým a bezpečném prostředím z hlediska životního prostředí nabízí širokou škálu tvrdosti, vynikající barvy, jemné barvy a další vlastnosti. odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti únavě a teplotní odolnosti, vynikající zpracovatelský výkon, bez vytvrzování, recyklace může snížit náklady, a to jak při sekundárním vstřikování, tak při lepení potažených PP, PE, PC, PS, ABS a dalších substrátech.


TPE termoplastické elastomery (TPE) mohou být zobecněny do dvou typů TPE a TPE. TPE, které byly průmyslově vyráběny ve světě, jsou: styrenes (SBS, SIS, SEBS, SEPS), olefiny (TPO, TPV) TPB, TPE, TPE, TPU, TPEE, všechny oblasti syntetické pryže a syntetických pryskyřic. Styren TPE, také známý jako TPS, je blokový kopolymer butadienu nebo isoprenu se styrenem, který je nejblíže k SBR kaučuku. Asi polovina všech TPE.


Reprezentativní odrůdy styren - butadien - styrenový blokový kopolymer (SBS), široce používaný v obuvnictví, z velké části nahrazují kaučuk; stejně jako v gumě, gumě a jiných průmyslových kaučukových výrobcích se 3-cestou se neustále rozšiřuje. SBS se také používá ve velkém množství jako modifikátor rázového hluku pro PS plasty a jako vynikající modifikátor pro asfaltovou dlažbu na asfaltové dlažbě, který je odolný proti oděru, praskání, změkčení a protišmyku.


Výhody termoplastického elastomeru (1) mohou být zpracovány pomocí obecného termoplastického tvářecího stroje, jako je vstřikování, vytlačování, vyfukování, lisování, lisování a jiné tváření; vulkanizace vulkanizačního kaučuku, čas od původního 20min nebo tak zkrácený na 1min nebo méně; dostupné vytlačování vulkanizace extrudéru, rychlost vytlačování, doba vytvrzování je krátká.

Hot Tags: jediný obuv materiál, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz