Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Sole Of Shoe

Sole Of Shoe

Podél boty Naše výhody: Více než 20 let zkušeností s výrobou pryžových fólií. 2. OEM a ODM jsou k dispozici. 3. S kompletní výrobní linky, moderní vybavení a profesionální pracovníci, kontrolujeme kvalitu, nabízíme konkurenční ceny a efektivní služby. 4. Vzorek ...

Podrážka boty

Naše výhody:

  1. S více než 20 let zkušeností s výrobou pryžového plechu.


2. OEM a ODM jsou k dispozici.


3. S kompletní výrobní linky, moderní vybavení a profesionální pracovníci, kontrolujeme kvalitu, nabízíme konkurenční ceny a efektivní služby.


4. Vzorek bude dokončen za 4 dny a hromadná výroba se bude vyrábět brzy po schválení vzorku zákazníky.


5. Žádné žádosti MOQ, zejména pro nové zákazníky.


6. Prompt dodání a nejnižší náklady na dopravu. Obvykle budeme zatížit dodací poplatek


7. Dobrá pověst doma iv zahraničí.


8. Zaměření na zákazníka; Čestný management.

Bolest znalostí obuvi

Podrážka z gumy se týká podešví vyrobených z pryže, materiál z pryžové podrážky lze rozdělit na přírodní kaučuk nebo syntetický kaučuk. Výhodou přírodního kaučuku je, že je velmi měkká, vynikající pružnost, může být vhodná pro různé sporty, ale nevýhodou je také zřejmé, že je velmi odolná proti opotřebení. Vnitřní sportovní obuv a přírodní kaučuk.


Syntetický kaučuk je rozdělen na gumu odolnou proti opotřebení, kaučuku v prostředí, gumu do vzduchu, viskózní kaučuk, tvrdou gumu, karbonovou gumu.


(1) pryž odolná proti opotřebení: Odolnost proti opotřebení odolná proti opotřebení a houževnatost jsou velmi dobré, takže jsou velmi trvanlivé, tento pryžový materiál se obecně používá na podrážce tenisových obuvi.


(2) Guma šetrná k životnímu prostředí: také známá jako recyklovaná guma, tato gumová podrážka obsahuje až 10% recyklovaného kaučuku, jehož hlavním účelem je chránit životní prostředí.


(3) Vzduchová pryž: kaučuk obsahuje vzduch, existuje určitá tlumící funkce, ale není velmi odolná proti opotřebení, použití není příliš široké.


(4) Viskózní kaučuk: viskózní pryž je charakterizována dobrou pružností, ale také velmi neklouzavou, obecně používanou ve sportovní obuvi pro indoorky.


(5) Tuhá pryž: Tuhá pryž je nejkomplexnější gumou v gumovém podrážce, odolná a protiskluzová a velmi odolná proti opotřebení, použití přírodního je také velmi široké. Víceúčelová obuv a basketbalová obuv se většinou používají k vytvoření velkého konce gumy.


(6) plus karbonová pryž: karbonové prvky přidané k běžnému pryžovému materiálu, které činí z kaučuku odolnější opotřebení, většina běžeckých bot používá tento typ pryže, ale také v chodidlech podrážky dlaně zůstane BRS logo logo Tato podešev používala uhlíkovou gumu.


Hot Tags: sole boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz