Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Pryžová houba

Pryžová houba

Pryžová houba Důvody pro vaše dokonalé volby 1. s více než 20 let zkušeností vyrábějících širokou škálu gumových páskových bot. 2. máme kompletní výrobní linky a moderní vybavení, jsme schopni řídit kvalitu, nabídnout konkurenční ceny a poskytovat flexibilní objednávání ...

Pryžová houba

Důvody pro dokonalou volbu

1. s více než 20 let zkušeností vyrábějících širokou škálu bot podrážky z gumy.

2. máme kompletní výrobní linky a moderní vybavení, jsme schopni řídit kvalitu, nabídnout konkurenceschopnou cenu a poskytnout flexibilní možnosti objednání.

3.Pro zajištění kvality provádíme inspekce v každé fázi výroby.

4. budeme s vámi spolupracovat, abychom vaše koncepce přivedli k realitě.

女鞋组合底04.jpg

Znalost gumové houby

TPR má určitou flexibilitu pro jemné boty, povrch stolu je hrubý a vysoký. Na konci velmi těžkého rozlišování mezi TPR a gumou může cítit více gumového zápachu, TPR se stane, když je mezi gumou velmi obtížné rozlišovat.


PVC je méně flexibilní, ale také tvrdé, některé kousavé, nižší náklady. Vodní vlny (PVC pěnové PVC, nepěnové PVC a polopěnové PVC, pěnové PVC na spodní straně zvlnění je velmi zřejmé a velmi nízké náklady, je použití drátů a plastů, jako je recyklace odpadu Vyrobeno z nízké kvality boty pro zákazníky v Jižní Americe apod. Nepeněný PVC dražší než povrch hladký.


PU elastický, měkký, odolný proti opotřebení, sklopný, čím větší je úhel vzoru, tím výraznější bublinová mezera. Úhel je malý, stomata není zřejmá. Neměl by být dobrý výrobek podešví Tchaj-wan je velmi lehký. Materiál: PVC, gumová (vysoce elastická, odolná proti opotřebení) TPR EVA PU PE šlach na konci

Naposledy se kamarád zmínil o měkkém PVC, myslím, že vadný PVC materiál se cítím těžší. A méně flexibilní


Hot Tags: gumová houba, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, volně ložené
Dotaz