Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Pryžové podrážky pro boty

Pryžové podrážky pro boty

Gumové podrážky pro boty Žádná MOQ žádosti, zejména pro nové zákazníky. Rychlé dodání a nejnižší náklady na dopravu. Obvykle zavazujeme dodávku Dobrá pověst jak doma, tak iv zahraničí. Orientovaný na zákazníka; Čestný management. Pryžové podrážky pro boty znalosti Kůže: také známá jako ...

Gumové podrážky pro boty

Žádná žádost o MOQ, zejména pro nové zákazníky.

Rychlé dodání a nejnižší náklady na dopravu. Obvykle budeme zatížit dodací poplatek

Dobrá pověst doma iv zahraničí.

Orientovaný na zákazníka; Čestný management.

Pryžové podrážky pro znalosti bot

Kůže: také známá jako imitace kůže nebo plastu je PVC a PU a jiné umělé materiály obecně.


Je založen na textilním materiálu nebo netkaných textiliích, PVC a PU různými složeními, jako je pěnová nebo filmová úprava vyrobená z různých pevností, odolnosti proti opotřebení, za studena a barvy, lesku, vzoru Vzory a další zpracování požadavky na širokou škálu barev, vodotěsnost, čisté hrany, vysoké využití a relativně levné kožené prvky, ale převážná většina umělé kůže, pocit a pružnost kůže nemůže dosáhnout vlivu jeho podélné řezné plochy , můžete vidět jemné bublinové otvory, látku nebo povrchovou fólii a suché umělé vlákna.


Jedná se o typ materiálu, který byl v raných dobách velmi populární a je široce používán k výrobě různých druhů kožených výrobků nebo součástí kožených materiálů. Jeho stále zdokonalená výrobní technologie je široce používána při výrobě dvouprvkové pokožky.


V současné době jsou kožené kůže vyráběny ve výrobním měřítku a jejich povrchová technologie je extrémně podobná a jejich vláknitá struktura téměř dosáhne dermis se srovnatelnou cenou. Ale kůže a imitace kůže (recyklovaná kůže a umělá kůže) jsou nesrovnatelné: jedinečná hygiena (přírodní póry a vlákna) a trvanlivost.


Hot Tags: gumové podrážky pro boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz