Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumové jediný boty

Gumové jediný boty

Gumová podrážka boty gumové jediný boty znalostí neexistuje žádná vrstva dermis druhé vrstvy kůže, je vazivové tkáně (síťoviny vrstva), chemický materiál stříkané nebo potažené PVC, PU filmová zpracování, takže rozdíl mezi první vrstvy kůže a druhá vrstva kůže je...

Gumové jediný boty

女鞋组合底02.jpg


Gumová podrážka boty znalosti

Není žádná vrstva dermis druhé vrstvy kůže, je vazivové tkáně (síťoviny vrstva), chemický materiál stříkané nebo potažené PVC, PU filmová zpracování, takže rozdíl mezi první vrstvy kůže a druhá vrstva kůže, je účinný způsob, jak sledovat th e hustota vertikální průřezu vlákna.


První vrstvu husté a tenké dermální vrstvy kůže a úzce propojené s mírně uvolněné síťoviny vrstva se skládá z kombinace dobré síly, pružnosti a plasticity procesu a tak dále.


Druhá vrstva kůže je pouze vrstva volné vazivové tkáně (síťoviny vrstva), a až po postřiku chemických surovin nebo broušení povrchu lze použít kožené produkty, udržuje určitou míru přirozené pružnosti a plasticity procesu vlastnosti, ale menší sílu, její přístup vyžaduje stejnou úroveň kůže.


Rozdíl je, že má účinek chmýří, může produkovat řadu efektů liší od první vrstvy. Obecné použití více Kašmír a vepřového masa a jiný pro zvláštní proces vymazání Samet. Existují také pro výrobu dnešní populární kůže, technologie zpracování kůže je poněkud odlišná, ale stejné rozlišení.


Hot Tags: gumová podrážka boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, přizpůsobené, nízké ceny, levné, hromadně
Dotaz