Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumová podložka pro boty

Gumová podložka pro boty

Gumové podložky pro boty Naše výhody: 1. S více než 20 let zkušeností s výrobou pryžových fólií. 2. OEM a ODM jsou k dispozici. 3. S kompletní výrobní linky, moderní vybavení a profesionální pracovníky, kontrolujeme kvalitní dobře, nabízíme konkurenceschopné ceny a efektivní ...

Pryžový podstavec pro boty

  Naše výhody:

1. S více než 20 let zkušeností s výrobou pryžového plechu.

2. OEM a ODM jsou k dispozici.

3. S kompletní výrobní linky, moderní vybavení a profesionální pracovníci, kontrolujeme kvalitu, nabízíme konkurenční ceny a efektivní služby.

4. Vzorek bude dokončen za 5 dní a hromadná výroba se bude vyrábět brzy po schválení vzorku zákazníky.

5. Žádné žádosti MOQ, zejména pro nové zákazníky.

6. Prompt dodání a nejnižší náklady na dopravu. Obvykle budeme zatížit dodací poplatek

7. Dobrá pověst doma iv zahraničí.

8. Zaměření na zákazníka; Čestný management.

Gumová podložka pro znalosti bot

Odpady vznikající ve výrobním procesu (uniknout z trhlin, protlačovat odpadní kaučuk) a nakonec se objevily odpadové produkty, které mohou být přímo vráceny k opětovnému použití; Použité staré výrobky TPE mohou být po jednoduché regeneraci znovu použity ke snížení znečištění životního prostředí a rozšíření zdrojů obnovitelných zdrojů;


Bez vytvrzování, úspora energie; samo-zpevňující velký, velmi zjednodušený vzorec, takže dopad složitých činidel na kontrolu výrazně snížil kvalitu výkonu, který je snazší pochopit. Nevýhody plastového elastomeru: TPE tepelná odolnost je nižší než kaučuk, protože teplota stoupá a fyzický pokles, takže rozsah použití je omezen. Současně je kompresní deformace, odskok, trvanlivost ve srovnání se špatnou gumou, cena je často vyšší než podobná kaučuk. Ale obecně jsou výhody TPE stále vynikající, ale nevýhody se neustále zlepšují, jako nové energeticky úsporné pryžové suroviny, perspektiva vývoje je velmi slibná.


Plastové až syntetické nebo přírodní polymery, sloučeniny jako základní složky v procesu tváření plastů; s ropou, odolností proti korozi, izolací, nízkými náklady a tak dále. Používá se pro podešve, s hlavní, polovinou na konci materiálu a Baotou. Jednosložkový, vícesložkový jednosložkový plast obsahuje pouze syntetickou pryskyřici z umělé hmoty a většinu plastů kromě syntetické pryskyřice jsou plniva, tvrdidla, barviva a další přísady, což je vícesložkový plast. Téměř všichni používají plasty v plastových materiálech. Pryskyřice je nejdůležitější složka plastu, hraje roli adheziva, může cementovat ostatní složky do celku. Přestože přidání různých přísad může změnit vlastnosti plastů, pryskyřice jsou základním determinantem druhu plastu, výkonu a použití. Obvykle používané typy pryskyřic jsou: PE, PVC, PS, PF, UF, EP, PR, PU), polymethylmethakrylát (PUMA), silikon (SI) a podobně.


V souladu se změnami, ke kterým dochází při zahřátí, lze syntetickou pryskyřici rozdělit na dva druhy termoplastické pryskyřice a termosetové pryskyřice. Termoplastická pryskyřice: změkčuje, ochlazuje a zpevňuje teplem a nemůže chemicky reagovat. Tato vlastnost může být udržována bez ohledu na to, kolikrát se opakuje ohřev a chlazení. Termoplastické pryskyřice jsou: polyethylen, polyvinylchlorid, polystyren, polyamid, polyoxymethylen, polykarbonát, polyfenylenoxid, polysulfon, kaučuk a podobně. Výhoda zpracování termoplastické pryskyřice je jednoduchá, s vysokou mechanickou energií. Nevýhodou je špatná tepelná odolnost a tuhost. Termosetová pryskyřice: pryskyřice po zahřátí chemických změn, postupně vytvrzování tváření, a pak není vyhřívání měknutí, to nemůže být rozpuštěna. Termosetová pryskyřice má výhodu vysoké tepelné odolnosti a tlak se nedá snadno deformovat. Nevýhodou jsou špatné mechanické vlastnosti. Termosetová pryskyřice fenolová, epoxidová, aminová, nenasycená polyesterová a silikonová etherická pryskyřice.


Plastové výhody: dobré vlastnosti zpracování, jednoduchá technologie zpracování; nízká hmotnost: podobná dřevu; než intenzita pevnosti: materiály lehké a vysoké pevnosti; tepelná vodivost je malá: ideální tepelně izolační materiál; chemická stabilita: obecná kyselina, alkálie, sůl a mastnoty mají dobrou odolnost proti korozi; dobrá elektrická izolace: jsou obecně špatné vodiče elektrické energie; výkon design je dobrý: změnou vzorce, technologie zpracování, vyrobené s různými speciálními vlastnostmi materiálu projektu; bohatá ozdoba: může být vyrobena z průhledných výrobků, může být také vyrobena z různých barev produktů a barevná, krásná, trvanlivá, ale také s pokročilou technologií tisku, embosování, pokovování a bronzování s různými vzory, květy Trojrozměrné a povrch, kovové výrobky. Plastové nedostatky: snadné stárnutí - výrobky na slunci, vzduch, teplo a prostředí, jako je kyselina, alkalie, sůl a další účinky, molekulární struktura proměnné, změkčovadla a další složky těkavé, což vede k zlomeninové vazbě Přineste zhoršení mechanických vlastností a dokonce tvrdé a křehké zničení a tak dále. Hořlavý - nejenom hořlavý, ale také při spalování velkého množství kouře a dokonce vytváří toxické plyny. Špatná tepelná odolnost: obecně mají deformaci tepla a dokonce problém rozkladu. Nízká tuhost: viskoelastický materiál s nízkým modulem elasticity.


Hot Tags: gumové podložky pro boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz