Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Guma podrážka podrážky

Guma podrážka podrážky

Gumová obuv podrážka Známka podrážky z gumové boty Mikrovláknová kůže "je jaký materiál? A: Plné jméno kůže z mikrovlákna je" ultrajemná vlákna vyztužená PU kůže ". Má extrémně vynikající odolnost proti opotřebení, vynikající studené, prodyšné vlastnosti proti stárnutí PU je ...

Podrážka z gumové boty

IMG_20160815_110928.jpg

Gumové boty znalosti podrážky

Mikrovláknová kůže "je jaký materiál?


A: Úplný název kůže z mikrovláken je "ultrajemná vlákna vyztužená PU kůže". Má vynikající odolnost proti opotřebení, vynikající studené, prodyšné vlastnosti proti stárnutí.


PU je polyuretan. Polyuretanová kůže má vynikající výkon. V tomto ohledu jsou výrobní kapacity společnosti Bayer, BASF, Huntsman světové třídy, zatímco dodavatel textilních vláken Toray a Asahi představuje vyšší výrobní technologie. V zahraničí, kvůli vlivu společnosti na ochranu zvířat a vývoji technologie, výkon a použití polyuretanové syntetické kůže překračuje výkon a použití přírodní kůže.


Po přidání mikrovláken, polyuretanové houževnatosti a prodyšnosti se dále posiluje odolnost proti otěru. Není pochyb o tom, že takový hotový výrobek je výkon velmi dobrý.


Lidé, kteří kupují výrobky z mikrovlákna, jsou vkusní a jsou křesťanům v zahraničí vítáni kvůli vzhledu kůže, lepšímu výkonu než kůže a žádnému zabíjení zvířat.


Otázka: Jaký je konec MD? Noste to?


A: MD je nakonec injekce EVA, MD se nedotýká země na konci této vrstvy.


Nyní je nejběžnější mezipodešev a mezipodešev sportovní boty v mezipodešev PHYLON EVA. Ve skutečnosti tyto dvě patří do stejné kategorie atributů (inženýrské plasty), ale proč existuje rozdíl mezi voláním?


PHYLON vznikla ve Spojených státech, nejstarší boty se nazývají mezipodešev PHYLON a žádná mezipodešev EVA a mezipodešev PHYLON a později s nepřetržitým vývojem obuvi do Tchaj-wanu a hlavního výrobce továrny na výrobu obuvi z Jižní Koreje pro Source, jméno dna systematičtější, je to, co nyní nazýváme EVA mezipodešev.


V mezipodešví se nyní používá mezipodešev PHYLON, jeho největší vlastností je lehká, pružná a s dobrými odpružovacími vlastnostmi, PHYLON se nazývá sekundární pěna. EVA mezipodešev je také velmi lehká, ale tlumící výkon a flexibilita jsou mnohem menší než mezipodešev PHYLON, ale cena je mnohem nižší než PHYLON, mezipodešev EVA se nazývá pěna.


(Poznámka: pěna: Po vložení materiálu do formy, přes teplo po mezipodešev tvarování boty, nazvaný pěna na konci, to je, EVA mezipodešev.)


Sekundární pěna: Po vložení materiálu do formy, dvěma vysokoteplotními palivy po vypálení podešve boty, se nazývá sekundární pěnová mezipodešev, to znamená, že často tvrdíme, že mezipodešev PHYLON. Tvrdost PHYLONu je řízena teplotou. Během vypalování mezipodešev PHYLON je vyšší teplota, tím větší je hustota vytvrzené mezipodešev PHYLON a tím je těžší. Čím nižší je přirozené teplo střelby mezipodešev PHYLONu lehčí a měkčí, tak hodnocení kvality mezipodešev nelze měřit podle stupně hmotnosti nebo tvrdosti.


O mezipodešev


1. Hořák na konci:


Mezipodešev z materiálu Burlap je mezipodešev PHYLON, ale návrhář při sledování celkového designového pocitu a technologie výroby obuvi je nejlepším příkladem LB1. Mezipodešev a tělo obuvi se stejnou tkaninou, což činí celkovou integraci těla obuvi a podrážky, ale také vrchol tohoto procesu výroby obuvi. Pro dosažení tohoto postupu je třeba použít vybranou látku zabalenou již tvarovanou mezipodešev PHYLON s vysokou teplotou v hořící formě, stane se tak, jak jsme viděli v textuře mezipodešev boty LB1.


2. PU mezipodešev: Kromě mezipodešev PHYLON a EVA je mezipodešev PU také velmi běžná, největší výhodou mezipodešev PU je pružnost a flexibilita.


3. Balíček na konci: Nyní hodně bot s vestavěnou mezipodeševní strukturou, známou také jako taška na konci. Stejně jako seriál T-MAC, žánrové řady NIKE patří do balíčku v koncové struktuře. Na konci balení od vzhledu podešev a horní dvě hlavní komponenty, ale struktura nebo od podrážky, mezipodešev a horní tři části, ale mezipodešev zabalené v horní části uvnitř.


Na vložkách a integrálních podrážkách


1. Stélka: Stélka může být považována za balíček na konci formuláře a balíček na konci je jiný, kontinentální struktura je zabalena v botách na konci podešve, například FORCE1, dokonce i pevninská struktura , spíše než vzhled Jak je patrné z celkové gumové podrážky, ve skutečnosti je vnitřek gumové podrážky zabalen do bot na konci, tato mezipodešev se také označuje jako MD na konci, patřící k vypálené EVA.


2. Jednostranná podrážka: Nejběžnějším druhem podešve je podešev z pěnové pěny EVA, která je levná a extrémně protiskluzná, s podešví na vodě, jakoby se nosila na kolečkových bruslích. REEBOK 3D podrážky jsou nejlepší podpůrnou pěnou EVA pěny.


3. PU celková podrážka: ADI a NIKE tolik při použití této podrážky, PU podrážky jsou nízkoteplotní tvarování podešví. Dno PU je charakterizováno lehkou, ale ne mokrou vodou chemickou reakcí, která nastává po oddělení korozivzdorných vrstev.


4. Čisté gumové podrážky: čisté gumové podrážky používané pro venkovní turistické boty nebo pracovní obuv, elektrické boty. Celé podrážky celé pryžové kompozice, výhoda odolnosti proti opotřebení, nevýhoda je, že hmotnost je příliš velká. Pracovní obuv CAT se obecně používá v těchto podrážkách, nazývaných také izolační podrážky.


Srovnání několika materiálů:


TPR na konci výhod:


1, odolný proti opotřebení


PU výhody spodku:


① pružnost; ② lehká váha; ③ v kaučukovém dně a jiných dekorativních kusech (jako je vzduchový polštář atd.), Kdy tvarování může být různorodé; ④ houževnatost.


MD na konci vlastností:


①. Lehká váha


②. Dobrá elasticita, dobrá odolnost proti nárazům


Za prvé, údržba obuvi


1. Koupit vhodné boty nebo boty snadno deformovat a bolet nohy.


Pravidelně čisté boty utřete vlhkým hadříkem; Nechejte štětcem Meng.


3. Pokud boty mokré, noviny tvrz udržovat vzhled boty, a nechat boty přirozeně suché, vyhnout se přímému slunečnímu záření nebo vysoké teploty pečení.


4. Obuv by se měla vyvarovat kontaktu s rozpouštědly, kyselinami, zásadami, olejem apod. Udržujte dva nebo více párů vyměnitelných bot, aby se obuv otočil.


5. Neformální boty, sandály by neměly být tvrdé cvičení.


Za druhé, údržba sportovní obuvi Po zakoupení dvou vhodných sportovních bot byste měli vědět, jak chránit a prodloužit životnost. Následující body vám mohou pomoci:


1. Denní trénink sportovce. Nejlepší příprava na více než dva páry tenisky k výměně každý den.


2. Před nošením obuvi je nejlépe umístěno na větraném místě, aby boty dostaly dostatek času k usušení.


3. sportovci nebo sportovci by měli vždy nosit nákup sportovní obuvi. Aby se prodloužila životnost obuvi, co nejméně umýt.


4. běžecká obuv na nylonovém síťovině a umělé vyčiněné kůži je poměrně snadno udržovatelná, k dispozici je námořní prádlo, nejlépe nepoužívat pračku nebo namočit ve vodě.


5. Vložte špičku na suchém místě ve větraném prostoru.


6. Když boty suché, použití boty podpory pomůže obnovit původní tvar boty, nebo noviny plněné v botách. Noviny mají dvojí přínos, nejen že mohou pomoci obnovit původní tvar bot, ale také rychle absorbovat vlhkost v botách.


7. boty po novinách budou odstraněny, nechte boty na chvíli uschnout.


8. Nadměrné přímé sluneční světlo, teplo vysoušeče vlasů a nevhodné způsoby péče snižují životnost bot.


Denní údržba


Následující je čistý přítel na to, jak umýt bílé plátno boty, malé zkušenosti, doufám, že pro každého pomůže:


Nepoužívejte mycí prostředek a mýdlo.


Prací prášek z barvy.


Mýdlo promylo žloutnutí.


Za prvé, kartáčujte boty zubní pastou


Za druhé, nebudou štětcem slunce po slunci, tak se vyblednout, aby byly umístěny ve stínu, přirozené na vzduchu sušil


☆ pravidelné čištění obuvi, špinavé horní části, namočené ve vodě s měkkým hadrem, nehty štětcem Meng.


☆ kortikální boty by měly být olejem k zajištění houževnatosti kůže.


☆ nelze použít při čištění bělení.


☆ Vyhněte se průsaku vody, vystavení účinkům a ohniště; vyhnout se přímému slunečnímu záření po umytí, způsobuje stárnutí, deformaci, blednutí a rozbité oko.


☆ Vyhněte se kontaktu s ostrými předměty, chemikáliemi.


☆ udržovat více než dva páry bot mohou být nahrazeny, takže boty se střídají.


☆ věnovat pozornost na speciální boty, obuv pro volný čas, sandály by neměly dělat namáhavé cvičení, halové sportovní boty by neměly být namáhavé cvičení venku.


☆ použít, podešev, aby se zabránilo kontaktu s olejem nebo jinými agresivními prostředky, pokud jsou kontaminovány, okamžitě opláchněte vodou.


☆ krajka / kouzelné kapela nemůže být příliš těsné k činnosti chodidla je vhodné, jinak to bude mít vliv na pohodlí.


☆ nenosí, odstranit stélky, boty umístěny na suchém a větraném místě, snadno boty vyzařují teplo, restituce.


☆ snažte se vyhnout stlačení, takže boty zůstávají ve stejném stavu deformace.


☆ Není-li po dlouhou dobu používán, musí být po vycpání papíru omyt a vysušen, aby se uskladnil na suchém místě.


☆ Vyhněte se vysokoteplotnímu pečení, v případě zaplavení v novinách pro boty, suchou vlhkost a vlhkost, umístěte odvětrané místo na suché


Sportovní boty se obvykle skládají z prstů, horní (přední, boční) podešev, mezipodešev, podpatku, podšívky, stélky, jazyka a různých doplňků. Podle výšky bot je rozdělena do tří typů: nízká na pomoc, v nápovědě, vysoká pomoc.


Hot Tags: gumové boty podešev, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz