Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumová hmota Matná barva

Gumová hmota Matná barva

Gumová matná barva Proces objednávky · Poptávka · Nabídka · Potvrzení vzorku · Platba faktury · Hromadná výroba · Kontrola kvality · Balance Remittance · Dodávka nákladu · Celní odbavení · Nákladní nároky Gumové desky matné barevné znalosti Termoplastické polyuretany / termoplastické polyuretany ...

Guma matná barva

Proces objednávky

·Poptávka

·Citát

· Potvrzení vzorku

· Proveďte fakturu

· Hromadná výroba

·Inspekce kvality

· Balance Remittance

· Dodávka nákladu

·Celní odbavení

· Reklamace nákladu

Gumové listové matné barevné znalosti

Termoplastické polyuretany / termoplastické polyuretany (TPU / TPU) Typy obuvi se staly zajímavější díky novým vývojům dodavatelů materiálů. Tenká termoplastická polyuretanová podešev a vyfukovaná termoplastická polyuretanová mezipodešev se v budoucnu stane novou kombinací materiálů


Víceméně jeho principy a polyuretanové / polyuretanové metody výroby mají kombinaci materiálů. Termoplastický polyuretan pokrývá širokou škálu tvrdosti, v obuvnickém průmyslu, tvrdost Shore od 55A do téměř 85A, ve skutečnosti vynikající odolnost proti opotřebení a odolnost proti skluzu, termoplastický polyuretan má dobrou řezbářskou praxi. Foukaný termoplastický polyuretan je nyní připraven pro infuzní proces, což znamená, že výrobci jsou schopni v krátké době přeskočit kombinace výrobních materiálů z termoplastických polyurethanů na termoplastické polyurethany / termoplastické polyurethany.


Při zpracování, ve srovnání s polyuretanem, mají termoplastické polyurethany velké výhody. Termoplastické polyuretanové sáčky dostupné v krmivu byly granulované. Neexistují žádné odborné znalosti týkající se chemikálií a operátor nemusí být nucen nastavovat velké množství různých strojově specifických parametrů při provozu stroje. Termoplastický polyuretan / polyuretan (TPU / PU) Pravděpodobně nejběžnější kombinace materiálů dnes. Termoplastické polyurethany / polyuretany mají mnoho výhod. Nejprve můžete proces obuvi dokončit procesem "one-stop". V tomto procesu se termoplastický polyuretan používá k vytvoření podešví z obuvi a polyuretan se používá k výrobě bot midsoles. Velmi zajímavý způsob přímého lisování je kombinace boty podešev vyrobené z kompaktního termoplastického polyuretanu a mezipodešev s nízkou hmotností boty pěny ze samoreagujícího polyuretanu. V důsledku kombinace jsou vyráběny kompozitní podrážky s podrážkou s vysokou odolností proti otěru a mezipodešev pro pohodlnou obuv.


Kromě vynikajících fyzikálních vlastností obuvi z termoplastického polyuretanu splňují potřeby moderního designu, používají transparentní podrážky nebo barevné podrážky pro přímé tvářecí procesy. Víceúčelový termoplastický polyuretan / polyuretan (MTPU / PU) Designéři a výrobci jsou nadšeni použitím termoplastických polyuretanových vstřikovacích postupů a nového procesu DESMA k vytvoření tříbarevných podrážek. To umožňuje jeden proces, tři barvy nebo funkce. Farebný materiál je vstřikován do průchodu v rámu formy pomocí dvojice zařízení pro vstřikování a vyplňuje oblast podrážky až po rozhodnutí uživatele. Po vytvrzení se materiál nalije, čímž se vytvoří podešev. Nakonec nakonec nakonec nastříkněte boty, což je dokončená výroba. Všechny kroky jsou prováděny na stejném stroji jako nedílná součást celého procesu. Nezpracované, neprodejné. Nejen, že šetří manipulaci, distribuci a materiálové kroky, ale také zvyšuje kvalitu a hospodárnost produktu. Jeden proces, vícenásobné funkce, proces DESMA rychle využívá potenciálně neurčitou povahu nového produktu. Nejen, že se jediná kategorie může lišit podle barvy, ale může se také lišit podle tvrdosti, funkce, síly a vlastností. Například tyto výhody umožňují výrobcům bezpečnostní obuvi nabízet boty se speciální podporou nebo uživatelskou přívětivostí.


Hot Tags: pryžové list matné barvy, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz