Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Pryžový plech

Pryžový plech

Obyčejný pryžový kaučuk Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co Ltd, se sídlem v Chang'an Town, Dongguan s rozlohou 30 tisíc metrů čtverečních, vlastní řadu výrobních linek pryžové podrážky, který má schopnost vyrábět pryžové listy na 200 tisíc metrů čtverečních měsíčně. prostý...

Plochá pryžová fólie

Guangdong Liyu-Yibao obuv Material Co Ltd, se sídlem v Chang'an Town, Dongguan s rozlohou 30 tisíc metrů čtverečních, vlastní řadu výrobních linek pryžové podešev, který má schopnost vyrábět pryžové tabulky až 200 tisíc metrů čtverečních za měsíc.

znalosti z obyčejného kaučuku


Gumové dno (RB): lisování za tepla, přírodní kaučuk a recyklovaný kaučuk. Vážíme, není odolné vůči oleji, tvarování dna musí být drsné na povrchu kování, při zahřátí se snadno zkracuje, barva je nekonzistentní


Výhody: dobrá odolnost proti opotřebení, protiskluzová, ohebná, lehce zlomená, dobrá měkkost, dobré prodloužení, smršťování a stabilita, dobrá tvrdost, dobrá ohýbání, voděodolnost.


Nevýhody: těžší, snadno plivat krém (problémy s kvalitou), ne snadné koroze (problémy s životním prostředím); ne tvrdé, snadno propíchnuté; prodyšná, hygroskopičnost není dobrá, bojí se oleje namočeného, ​​neměla by být v automobilovém čerpacím stanici a jiný kontakt s olejem místo nosit.


Guma z pěnové hmoty lehčí než gumy na konci, gumová vůně, s prsty včas, povrch se odrazí výrazněji než průměrné podrážky, odolnost proti opotřebení je špatná.


Hot Tags: plain sheet rubber, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz