Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Neoprenový pryžový plech

Neoprenový pryžový plech

Neoprenová pryžová fólie 1. Jste výrobcem nebo obchodní společností? Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny. 2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit? Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti, ...

Neoprenový pryžový plech

1.Jste to továrna nebo obchodní společnost?

Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny.

2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit?

Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti z domova i ze zahraničí jsou srdečně vítáni, že nás navštíví!

3. Můžete dělat OEM & ODM?

Ano, můžeme dělat výrobky OEM a ODM. Není to žádný problém.

4. Jak mohu získat nějaké vzorky?

Jsme rádi, že vám nabízíme bezplatné vzorky. Očekává se, že nové klienty zaplatí za náklady na doručení a tento poplatek bude odečten od platby za úřední příkaz.

5.Jak jste o dodávce?

Do 15 dnů vložíme jednu nádobu o délce 20 stop, změní se podle zvláštní situace.

6. Můžete poskytnout zkušební protokol pro vaši objednávku?

Ano, můžeme. Na základě požadavku našich klientů můžeme poskytnout náš testovací protokol.

7. Doba splatnosti:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, ..etc dle požadavku zákazníka.

Neoprenové znalosti z kaučuku

Jediný materiál znalosti Jediný materiál: Jediný materiál k dispozici na současném trhu široký rozsah různých vzorů. Výrobce podešve nebo obuvi musí stanovit, jakou výkonnost splňuje daný výrobek, standardy, které splňuje, a výběr materiálů, kterými je vyroben: pryž (RU), termoplastická pryž (TR), polyuretan (PU) nebo termoplastický polyuretan (TPU).


Na současném trhu lze zakoupit podrážky z široké škály materiálů, vzory se liší. Výrobce podešve nebo obuvi musí stanovit, jakou výkonnost splňuje daný výrobek, standardy, které splňuje, a výběr materiálů, kterými je vyroben: pryž (RU), termoplastická pryž (TR), polyuretan (PU) nebo termoplastický polyuretan (TPU). Obuv jako obuv, která tvoří nedílnou součást materiálu, musí být úzce s podešví, takže výrobce by měl právo použít materiál k správné volbě. K dispozici je také design a výkon, které musí být správně zvoleny, aby byla zajištěna dobrá kvalita konečného produktu. Samozřejmě boty a boty nelze generalizovat, požadavky různých obuvi, zejména požadavků na podrážku, nejsou stejné. Požadavky na podrážku, včetně lehké podrážky, nízkého tření, silného uchopení a dokonce stability kůže, většího teplotního rozmezí, odolnosti vůči chemikáliím a tukům a tak dále. Za normálních okolností je tržní poptávka po botách obvykle kombinací několika výše uvedených požadavků. Všechny druhy obuvi mají důležité a základní společné rysy, například: pohodlí při chůzi a ochranu chodidel. Ironií je, že tyto základní charakteristiky obuvi postupně nahrazují oblíbená móda a stále více zákazníků považuje módu za nejdůležitější faktor při nákupu obuvi.


Pro status quo se kombinace materiálů, jako jsou dvojité podrážky, stala nejlepším a nejpohodlnějším řešením pro ochranu nohou pomocí odolné podrážky při chůzi pomocí měkčí mezipodešev. Pro tento účel je dnes nejlepší kombinací materiálů podešev vyrobená z pryže (syntetická pryž) a mezipodešev z polyuretanu. Podrážka podrážky a mezipodešev výrobního procesu lze rozdělit na stupně, konečné použití lepidla je spojit dohromady, ve většině případů nutnost předběžné úpravy, jako je povrch gumy halogenované a / nebo leštěné. Dalším způsobem spojování je použití automatického rozprašovacího rozprašovače mezi dvěma materiály s použitím chemické vazby kaučuku a lepicí funkce PU k dosažení lepení.


Hot Tags: neoprenový pryžový plech, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz