Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Cena z přírodního kaučuku

Cena z přírodního kaučuku

Cena z přírodního kaučuku Známka z ceny přírodního pryže Polyuretan (PU) Nejjednodušší boty jsou vyrobeny z polyuretanové podešev s jednoduchou hustotou. Polyuretanová podrážka musí mít dvě úkoly: nejprve musíme se cítit pohodlně a lehká podrážka, a za druhé, je to také velmi důležitý bod, tedy bezpečnostní otázky ...

Cena přírodního pryže

Položka

informace

Model číslo.

LY-N08

Materiál

Přírodní guma

Velikost

100 * 100

Tloušťka

2,5 mm ~ 6,0 mm

Kvalitní

Dvě třídy A a B

Základní barva

černá, béžová, hnědá atd.

Barva povrchu

jakoukoli barvu a podle vaší poptávky

aplikace

dámské boty, boty na šaty, sandály, boty pánské boty atd

Minimální objednávka

500 listů

Čas doručení

10 ~ 15 dní

Balení

Čistou taškou

Znalost cen přírodního pryže

Polyuretan (PU) Nejjednodušší boty jsou vyrobeny z polyuretanové podešev s jednoduchou hustotou. Polyuretanová podrážka musí mít dvě úkoly: nejprve se musíme cítit pohodlně a lehká podrážka, a za druhé, je to také velmi důležitý bod, to je bezpečnostní otázky, jako je protiskluz. Ve skutečnosti je obtížné dát obě funkce dohromady a ve většině případů bude fungovat správně pouze jedna z nich. Hustota polyuretanových podrážek je většinou kolem 0,8 g / cm3, obvykle používaná pro běžné obuv. Výroba obuvi s jednoduchou hustotou je velmi jednoduchá a efektivní, ale vyráběné výrobky jsou stále nejvyšší komerční obuv. Polyuretan / polyuretan (PU / PU)


Již více než 20 let se stroj na přímé vstřikování používá v obuvnickém průmyslu k výrobě obuvi z polyuretanu s dvojitou hustotou. Kombinace husté polyuretanové podrážky a lehké a pohodlné mezipodešev umožňuje kombinaci dvou vlastností v jedné botě. Podešev může být vyroben z velmi hustě zabaleného materiálu, což mu dává větší odolnost proti otěru a dobrému protiskluzovému a tukovému odporu. Pěnové polyuretanové systémy mohou být použity k vytvoření mezipodešev tak, aby boty byly pohodlnější a dokonce i lehčí.


Výroba obuvi a obuvi s jednoduchou hustotou se liší, první krok, potřeba husté podrážky do uzavřené formy. Po určité době reakce, horní mezipodešev a podešve vstřikování, přes podrážky a horní lepení, jednoduchý vzorek obuvi, který uspěl. Ve většině případů se tato kombinace materiálů používá v průmyslu bezpečnostní obuvi, protože v tomto odvětví je důležité hledat pohodlný vzhled i dobré vlastnosti. Nicméně, v běžné obuvi, existuje mnoho zajímavých návrhů, které používají kombinace polyuretan / polyuretan. Hustota Hustota podešve je hlavně 0,9 g / cm3, zatímco hustota mezipodešev je většinou 0,45 g / cm3. U bezpečnostní obuvi překračují obě vrstvy lepidla požadovaný standard, mezipodešev může být vyrobena s tenčí vrstvou.


Termoplastický polyuretan (TPU) Tato kombinace materiálů není tak propagována, protože termoplastická polyuretanová podešev s jednou hustotou nebude obuv pohodlně nosit, hustota termoplastického polyuretanu kolem 1 g / cm3, což znamená, že tato obuv na úpatí třídy nemůže vytvořit dobrou zvukovou izolaci. Kromě toho je termoplastický polyuretan často velmi obtížně přilne k horní vrstvě, proto se často nepoužívá termoplastická polyuretanová podešev.


Hot Tags: přírodní pryžové ceny, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz