Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Vyhořelý pryžový plech

Vyhořelý pryžový plech

Foukaná pryžová hmota V principu orientovaném na zákazníka společnost zavádí pokročilé technologie, zařízení a suroviny ze Španělska, Německa a Tchaj-wanu, atd., Pro výzkum a vývoj technologií vlastními zaměstnanci a pro inovace v oblasti řízení. Ve špičkové botě ...

Foukaná pryžová fólie

V principu orientovaném na zákazníka společnost zavádí pokročilé technologie, vybavení a suroviny ze Španělska, Německa a Tchaj-wanu, atd., Pro výzkum a vývoj technologií vlastními zaměstnanci a pro inovace v oblasti řízení. Na trhu špičkových obuvi se naše produkty, jako je gumová podrážka, krepová podrážka a mikroporézní pěnová podrážka, shromažďují vynikající úspěchy v oblasti technologií.

Chtěli bychom, aby domácí i zahraniční přátelé z různých průmyslových odvětví postupovali dopředu a ruku v ruce, aby společně vytvořili výherní výhru.


Foukané znalosti z pryže

Základna PU je hlavní složkou polyuretanu, což je polymerní materiál vyrobený z polyesterové pěny A / B / C, oleje a vody dvě.


Je nový organický polymerový materiál, známý jako pátý největší plast ", který je více používán při výrobě špičkových kožených bot, sportovní obuvi, tenisky a tak dále.


Výhody: nízká hustota, měkká struktura, dobrá elasticita, pohodlné a lehké na opotřebení; dobrá odolnost proti opotřebení, odolnost proti ohybu, vysoká tvrdost; vynikající tlumení nárazů, protiskluzové vlastnosti; Dobrá chemická odolnost; Smažitelný přispívá k ochraně životního prostředí, není snadné vrásčit.


Nevýhody: silná absorpce vody, snadné žloutnutí, snadné přetržení, špatné prodloužení, odolnost proti vodě, podchlazení, špatná propustnost vzduchu.


Hot Tags: foukaný pryžový plech, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz