Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Černý pryžový plech

Černý pryžový plech

Černá pryžová deska Známá černá pryžová tabulka Široký sortiment podrážky Materiál podrážky s podrážkou TPR, podrážka MD, gumová podložka, podešev EVA, pryžová podešev, podešev z PVC, podešev z polyuretanu, podešev RB, podrážky RS, podrážky TR, podrážky TPU , plastové podrážky. Vysvětlete koncept dalšího: MD, EVA Nejprve řekněte ...

Černý pryžový plech

IMG_0087-(2).png


Černé znalosti gumových listů

Široký sortiment podešví materiálu
Jediný materiál se liší, s podešví TPR, podrážky MD, MD gumy, podešev EVA, pryžová podešev, podešev z PVC, podešev z polyuretanu, podešev RB, podrážky RS, podrážky TR, podrážky TPU, plastové podrážky.


Vysvětlete pojem další:


MD, EVA


Nejprve řekněte, co je MD: MODEL nebo drak PHYLON kolektivně


2. Takže to, co je PHYLON: (obyčejně známý jako drak) je druh materiálu, který je určen k podrážkám obuvi používaných obecně, použití tepelné komprese EVA pěny vyrobené ze smíšeného materiálu (EVA sekundárně lisované výrobky) Light, elastický a seizmický výkon je dobrý, tvrdost je řízena teplotou pěny.


3. Co je to EVA: ethylen vinyl acetát - vlákno vinylacetátu. Lehká a flexibilní chemická syntéza látek.


Takže: MD podešev uvnitř musí obsahovat EVA, MD konec také volal PHYLON konec. Jako například MD = EVA + RB nebo EVA + RB + TPR Některé boty jsou RB + PU a tak dále.


RB, PU, ​​PVC, TPU, TPR, TR


1. Co je RB: RB je zkratka pro anglický kaučuk (pryž); kaučuk obsahuje přírodní kaučuk, syntetický kaučuk (podrobnosti viz Dodatek I). Guma: Používá se v různých sportovních botách podešev.


2. Co je to PU: Polyuretan Vysokomolekulární polyurethanový syntetický materiál, často používaný v materiálech s vysokou hustotou, odolných pěnových materiálů v mezipodešví.


3. Co je to PVC: polyvinylchlorid PVC, přírodní nažloutlý průsvitný, lesklý. Zobrazí se bělení na záhybe.


4. Co je to TPU: úplný název termoplastického polyurethanového elastomeru (termoplastického polyuretanu), který je diisokyanátový a makromolekulární polyoly, prodlužovače řetězce vytvářené reakcí lineárních polymerních materiálů.


5. Co je TPR: Termoplastická pryž, materiál, který kombinuje vlastnosti pryže a termoplastů s vlastnostmi pryže a může být zpracován a recyklován jako termoplast. Lze jej tvarovat pomocí běžných plastových tvářecích strojů, vytlačování, vyfukování z gumových výrobků.


6. Co je TR: TPE a gumové syntetické materiály, které mají vzhled více vzorků, mají dobrý vzhled, barevný Yan, hladký povrch, vysoký technický obsah, ale také mohou být 100% recyklovány, jsou šetrné k životnímu prostředí.


Jediné označení a vlastnosti materiálů:


O PU, PVC, TPR, RUBBER uznání!


PU je nejlehčí a nejvíce odolná proti opotřebení, samozřejmě cena je nejdražší.


Podrážky PU materiálu jsou velmi dobré, v ruce jsou velmi lehké, otvory na zadní straně podešve jsou kulaté.


PVC materiálové podrážky v rukou, než TPR těžké.


TPR elastická obuv pro boty je lepší než PVC, podešev pevného držení, přirozeně spadne, pokud může odrazit, je to TPR


Materiály z PVC materiálu jsou levnější než TPR, ale kvalita není dobrá, obzvláště v zimě, je snadné se zlomit konec.


Podrážky z PVC mají funkci, že neexistuje žádný vstřikovací otvor, stejně jako vůně s nosem, je zde chuť. Dejte dlouhou dobu, pak dlouhé bílé věci.


Jediný povrch TR je velmi jasný, tvrdší než běžné podrážky TPR a TR má více otvorů pro vstřikování než TPR.


Hmotnost: RUBBER (pryž) nejdůležitější, PU, ​​EVA nejlehčí,


Materiál: PU drahé, EVA, TPR střední, PVC nejlevnější,


Proces: TPR je tvořen, a PVC být zpracován, ABS je obecně vysoké podpatky, drahé a tvrdé,


Použití: PVC se používá častěji v materiálech nebo bez hmotnosti, nebo vytváří dětskou obuv; PU kůže lze aplikovat na látku obuvi nebo nosit váhu místa. V tašce je vhodnější PVC kůže. Důvodem je to, že položky v sáčku se liší od těch, které se nosí v botách a nevyzařují teplo; nemusíte mít osobní váhu.


PU, PVC rozlišení je relativně snadné, z rohu PU spodní hadřík je mnohem silnější než PVC, existují rozdíly v pocitu, PU pocit měkké; PVC se cítí tvrdší; mohou být také použity ke spálení ohně, PU Chuť je mnohem lehčí než chuť PVC.


Dodatek I:


1, přírodní kaučuk


Přírodní kaučuk pochází převážně z jetelového kaučuku, když je kůže gumového stromu rozříznuta, bude vytékat mléčný džus, nazývaný latex, latex kondenzací, praní, tvarování a sušení přírodního kaučuku.


Syntetický kaučuk se vyrábí syntetickými metodami, při použití různých surovin (monomery) lze syntetizovat různé druhy pryže.


2, Univerzální pryž


Vztahuje se k některé nebo všem používaným kaučukům namísto přírodního kaučuku, jako je styren butadienový kaučuk, butadienový kaučuk, isoprenový kaučuk apod., Zejména pro výrobu pneumatik a obecných průmyslových pryžových výrobků. Obecná poptávka po gumě je velká, je hlavní odrůdy syntetického kaučuku.


Styren-butadienový kaučuk:


Styren-butadienový kaučuk (SBR) je kopolymer butadienu a styrenu. Jedná se o nejpoužívanější univerzální syntetický kaučuk s SBR, SEB a termoplastickým elastomerem (SBS).


Butadienový kaučuk:


Butadien se připravuje polymerací v roztoku, butadienový kaučuk má obzvláště vynikající odolnost proti chladu, odolnost proti otěru a pružnost, ale má také dobré vlastnosti proti stárnutí. Převážná většina butadienového kaučuku pro výrobu pneumatik, malá část pro výrobu studených výrobků, odpružení a lepicí pásky, gumové boty a tak dále. Nevýhodou butadienového kaučuku je to, že odolnost proti roztržení je špatná a odolnost vůči mokrému prokluzu není dobrá.


Izoprenová pryž:


Izoprenový kaučuk je krátký název pro polyisoprenový kaučuk, vyrobený polymerací v roztoku. Izoprenový kaučuk, stejně jako přírodní kaučuk, má dobrou elasticitu a odolnost proti otěru, vynikající tepelnou odolnost a dobrou chemickou stabilitu. Izoprenová pryžová surová pevnost byla podstatně nižší než přírodní kaučuk, ale kvalita rovnoměrnosti, zpracovatelská účinnost lepší než přírodní kaučuk. Isoprenový kaučuk lze použít místo přírodního kaučuku pro výrobu pneumatik nákladních automobilů a terénních pneumatik. Může být také použit k výrobě různých druhů pryžových výrobků.


Izoprenová pryž:


Etylen propylenový kaučuk a ethylen jako hlavní syntéza surovin, odolnost proti stárnutí, elektrická izolace a odolnost proti ozónu. Etylen-propylenová kaučuk může být velkým množstvím naplněných olejů a naplněných sazemi, nižšími cenami výrobků, chemickou stabilitou etylenu propylenu, odolností proti oděru, elasticitou, odolností vůči oleji a styrenbutadienovým kaučukem. Etylen propylenový kaučuk se používá pro širokou škálu účelů, může být použit jako boční stěny pneumatik, páskové a trubkové a automobilové komponenty, ale také pro drát, kabelové pouzdro a vysokotlaké, vysokotlaké izolační materiály. Mohou také vytvářet plastové boty, hygienické výrobky a jiné světlé produkty.


Neopren:


Jako hlavní surovina je chloropren, homopolymerací nebo malým množstvím kopolymerace jiných monomerů. Jako vysoká pevnost v tahu, tepelná odolnost, odolnost proti světlu, vynikající odolnost proti stárnutí, odolnost vůči oleji jsou lepší než přírodní kaučuk, styren butadienový kaučuk, butadienový kaučuk. Má silnou odolnost proti plamenům a vynikající protizáření, vysokou chemickou stabilitu, dobrou odolnost proti vodě. Nevýhodou neoprenu jsou elektrické izolační vlastnosti, špatná studená odolnost, nestabilní pryžová nestabilita při skladování. Neopren je používán pro nejrůznější účely, jako jsou předokenní a pásové obaly, dráty a kabely, stejně jako oleje odolné hadice, těsnění a chemicky odolné obložení zařízení.


Typ kaučuku:


NR: Natutální kaučuk z přírodní pryže


IR: Isoprenový kaučuk Polyisopren


SBR: Styren butadienový kopolymer


BR: Polybutadien


IIR: Butylová pryž


EPDM: Etylen propylenový kaučuk


CR: Polychloropren


NBR: Nitrilkaučuk


PU: Uretanová pryž


CSM: Hypalon Polyethylen


ACM: Akrylátová pryž Polyakrylátová pryž


ECO: Epichlorhydrin


SI: Silikonová pryž


FPM: Fluorokarbonová pryž


HNBR: Hydrogenuje nitril


FLS: fluorovaný silikonový kaučuk


Hot Tags: černý pryžový plech, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz