Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Umělého kaučuku list

Umělého kaučuku list

Umělého kaučuku list jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, vám nabízí nejprodávanější a levné Pryžové desky vyrobené v Číně. Přizpůsobené hromadné objednávky s nízkou cenou jsou také vítány. Umělého kaučuku list znalosti surového kaučuku dole: surového kaučuku je un-plast,...

Umělého kaučuku list

LY-N2016151.jpg

Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nabízející ty nejprodávanější a levné Pryžové desky vyrobené v Číně. Přizpůsobené hromadné objednávky s nízkou cenou jsou také vítány.

Umělého kaučuku list znalosti

Dolní surového kaučuku: surového kaučuku je un-plastové, gumové míchání, je základní surovina pro výrobu gumy, včetně přírodního kaučuku a syntetického kaučuku.


Surového kaučuku koneckonců nosíme každý den konci surového kaučuku je vlastně konec plastu, je surového kaučuku po léčbě, ale vzhled surového kaučuku, to je častý omyl.


Plastové surového plastové stavební méně efektivní, tvrdost, hustota nižší, snadno se nosí a rozbité; vlastnosti vařené plast pravý opak, dobré odolnosti vůči opotřebení a houževnatostí. Vařené s širokou škálu použití, například automobilové pneumatiky; Zdravotní plast pouze pro výrobu low-grade každodenní potřeby, jako jsou pantofle a tak dále.


Hot Tags: umělého kaučuku list, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, přizpůsobené, nízké ceny, levné, hromadně
Dotaz