Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Arenaceous Sheet

Arenaceous Sheet

Arenaceous list Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co Ltd, byl dříve známý jako Dongguan Liyu Rubber Sheets Co, Ltd, slavný podnik s vysokou integritu, dobré služby a nákladově efektivní produkty. Jedná se o 100% dceřinou společnost Liyu Group, která byla založena v roce 2000. V DEC., ...

Arenaceous sheet

Guangdong Liyu-Yibao obuv Material Co Ltd, byl dříve známý jako Dongguan Liyu Rubber Sheets Co, Ltd, slavný podnik s vysokou integritu, dobré služby a nákladově efektivní produkty. Jedná se o 100% dceřinou společnost Liyu Group, která byla založena v roce 2000.

V roce 2011, Liyu a vynikající tchajwanské podniky financované, tj. Společnost Yibao se sloučila a společnost Dongguan Liyu Rubber Products Co., Ltd byla změněna na Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co., Ltd


Znalost arédových listů

Kožená podešev je druh podešev, který může automaticky dýchat a pohon nohy dýchat. Prodyšnost je dobrá, uvolněná noha může uvolnit automaticky absorbovaný pot, aby noha byla suchá.


Kožené podrážky především z kůže, vyšší ceny. Jeho výhody jsou snadno tvarovatelné, stejného typu, vhodné, dobré elasticity, mohou snížit náraz a ne snadné únavu, ventilaci, absorpci vlhkosti apod., Zároveň snadno zpracovatelné, snadné zobrazení krásy. Tvrdá struktura není snadné proniknout, ale po namočení ve vodě se olej snadno deformuje nebo rozpadne.


Jeho hlavní rysy:


① lepší tepelnou izolaci, aby bylo zajištěno, že noha v botě má správnou teplotu


② lehká váha, hmotnost na centimetr čtvereční 0,95 ~ 1,05 gramů, stejnou hustotu a vodu. Může být voděodolná a uvolňuje vlhkost, když boty již nejsou mokré, aby se zajistilo, že boty jsou v pohodlném stavu.


③ jedinečná trojrozměrná struktura vláken, podrážky nerozbitné při ohýbání o 180 stupňů. Může se rychle přizpůsobit tvaru nohy, může účinně podporovat náraz do země, než jiné materiály stejné tloušťky podešve účinnější ochranu nohou.


Hot Tags: arenaceous list, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz