Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
3mm pryžový plech

3mm pryžový plech

3mm pryžový list Objednávací proces · Poptávka · Nabídka · Potvrzení vzorku · Platba faktury · Hromadná výroba · Kontrola kvality · Balance Remittance · Dodávka zboží · Celní odbavení · Reklamace nákladu 3mm gumové listové znalosti Existuje jednodušší kombinace materiálů pro výrobu obuvi z termoplastu. ..

3mm gumová fólie

Proces objednávky

·Poptávka

·Citát

· Potvrzení vzorku

· Proveďte fakturu

· Hromadná výroba

·Inspekce kvality

· Balance Remittance

· Dodávka nákladu

·Celní odbavení

· Reklamace nákladu

3mm gumové listové znalosti

Existuje jednodušší kombinace materiálů pro výrobu obuvi, termoplastického polyuretanu a polyuretanu, který využívá tenkou vrstvu termoplastické polyuretanové obuvi a konečnou výrobu polyuretanu. Kromě vynikajících fyzikálních vlastností obuvi z termoplastického polyuretanu splňují požadavky moderního designu. Během procesu přímého formování mohou být vyrobeny průsvitné podrážky nebo barevné podrážky.


Kromě toho v návrhovém stylu není designerovi téměř žádná zdrženlivost a dokonce i mnohobarevné podrážky s atletickými prvky bot může být ve výrobním procesu poměrně ekonomické. V neposlední řadě se jedná o dvouvrstvé podrážky na polyuretanové / polyuretanové materiály, které se používají při výrobě dvouvrstvých podrážek, z nichž jsou dvouvrstvé podešve vyrobeny z polyuretanu. V případě podešve musí být použit obzvlášť hustý polyuretanový materiál a pro mezipodešvu musí být pěnový polyuretan vybrán pro pohodlí. Díky nové technologii DESMA zajišťuje obuvní zařízení, že průmysl v jediném mechanickém systému s pryžovým, termoplastickým polyuretanem a reaktívním polyuretátem (PUR) zpracovává nákladově nejvýhodnější. Vždy, když existuje problém s výrobním inženýrstvím, materiály, designem forem a shodou parametrů procesu s zamýšleným typem obuvi a současnou výrobní strukturou, může společnost DESMA poskytovat komplexní odborné znalosti, kvalifikovanou specializaci a zaměření na zákazníka.


Hot Tags: 3mm gumový plech, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz