Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Domů > Zprávy > Obsah
Klasifikace rohož odolných pryžových desek
Apr 25, 2017

Třída odolná proti olejům odolná pryžová fólie se vyznačuje odolností vůči oleji a odolností proti opotřebení obecně, lepší je vodotěsnost, odolnost proti nárazu a protiskluzové vlastnosti. Používá se hlavně v některých strojírenských strojích, ve zpracovatelském průmyslu, v automobilovém a lodním průmyslu, v chemických podnicích, zejména v terénu, dlažbě stolu, v oleji, ve vodě, v protiskluzovém efektu, aby nedošlo k přímému kontaktu se zemí, A ochrana půdy nebo poškození tabulek těžkými předměty.

Třída B odolná proti olejům je vyrobena z 30% ~ 60% nitrilkaučuku a styren-butadienového kaučuku a vulkanizace plnidel. Třída B odolná proti olejům, pryžová fólie fyzikálních a mechanických vlastností dobrého, středního stupně oleje; S těsněním, odolností proti opotřebení, odolností proti hluku, nízkou kompresní rychlostí výhod nízké. Může být použita v olejovém médiu (olej, hydraulický olej, mazací olej, rostlinný olej) k výrobě těsnění, zejména pro zpracování těsnění, obložení zařízení, obložení pískováním a další podniky podporující zpracování, izolační pryžové fólie a kontakt s mastnotou. Vyšší pracovní stanice, země, elektronické výrobky, dlouhodobé používání postelí.

Třída C odolná proti olejům je vyrobena z více než 70% nitrilového kaučuku a plniva. Třída C odolná proti olejům odolná pryžová fólie vynikající odolnost vůči oleji, vysoká teplotní odolnost, může být 120 stupňů vysokoteplotního olejového média (olej, nafta, benzín, mazadla). Vzhledem k tomu, že standardní části olejového těsnění vyrábějí výrobní podniky přímo z tuleňů, byly na třídě C oleje odolné pryžové desky použity jen některé nestandardní velké kusy těsnění, a proto použití těsnicího kroužku odolného vůči olejům třídy C, Cena je dražší. Používá se hlavně pro děrování některého vysoko odolného těsnění proti olejům, jako nádrž, utěsněné potrubí ropovodu.