Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Materiálové listy boty

Materiálové listy boty

Materiály na podešví obuvi boty Nejdříve se podrážka materiálu obecně používá v přírodním kaučuku nebo syntetickém kaučuku a výztužném činidle. Vzhledem k tomu, že podešev je umístěna v nejvzdálenějším patře boty, hraje dobrý protiskluzový, odolný proti opotřebení ...

Materiály na podešví obuvi

mmexport1496207618719.jpg

Znalost listů materiálu obuvi boty

Nejprve se podešev z materiálu obecně používá v přírodním kaučuku nebo syntetickém kaučuku a výztužném činidle. Vzhledem k tomu, že podešev je umístěna v nejvzdálenějším patře boty, hraje dobrý protiskluzový a antikorozní účinek. Výhodou přírodního kaučuku je, že je velmi měkká, pružná a dobrá, ale nevýhodou je také zřejmé, že odolnost proti opotřebení není příliš dobrá. Chcete-li vyřešit nedostatky přírodního kaučuku, potřebujete a použijte jinou syntetickou pryž, abyste dosáhli lepšího celkového výkonu, například přidat BR tak, aby opotřebení odolné podrážky lépe.


Technologie podrážky:


Neoznačení, to je nejběžnější, což znamená žádné stopy, podešev podlahového tření nezanechá stopy špinavé podlahy. Podložky tření na bílém papíru můžete použít k testování.

adiWEAR, což je znamenitý materiál odolný proti opotřebení, běžná pryžová podrážka, ztráta opotřebení DIN menší než 80 kubických milimetrů a odolnost proti opotřebení z gumy DIN, která je menší než 40 kubických milimetrů. Obecně nepoužívejte gumu odolnou proti opotřebení, tedy celou podešví, ale pro větší části tření, jako je patka, přední část chodidla atd., Na jiných místech s běžnou gumou.Za druhé, konec materiálu použitého ve sportovní botě mezipodešev je většinou PHYLONová mezipodešev a EVA na konci. Ve skutečnosti se oba dělají s EVA nakonec, ale proč existuje rozdíl mezi tím, co to znamená? PHYLON vznikla ve Spojených státech, nejstarší boty se nazývají mezipodešev PHYLON a žádná mezipodešev EVA a mezipodešev PHYLON a později s nepřetržitým vývojem obuvi do Tchaj-wanu a hlavního výrobce továrny na výrobu obuvi značky South v Koreji, název mezipodešev systematičtější je to, co nyní nazýváme mezipodešev EVA. Společnost se nachází v:

Níže budeme hovořit o rozdílu mezi mezipodešev EVA a mezipodešev PHYLON. Nyní je nejpoužívanějším mezipodeševníkem mezipodešev PHYLON, největší vlastností PHYLONu je lehká, dobrá elasticita a dobrý tlumicí výkon, PHYLON se nazývá sekundární pěna. EVA mezipodešev je také velmi lehká, ale tlumící výkon a flexibilita mnohem menší než mezipodešev PHYLON, cena je mnohem nižší než PHYLON, mezipodešev EVA se nazývá pěna. Důvodem jsou stejné atributy a různé názvy, výkon je odlišný, protože PHYLON je sekundární pěna, zatímco EVA je pěna. Většina basketbalových bot s mezipodešví PHTLON, zatímco běžecká obuv jsou používána v mezipodešev EVA. Společnost se nachází v:

Glosář:

(1) pěna: vstřikovací / vstřikovací forma vytápěná vysokou teplotou po vytvoření mezipodešev boty nazývaná pěnová mezipodešev, což je mezipodešev EVA. Společnost se nachází v:(2) sekundární pěnění: Po vstřikování materiálu do formy se po dvou vysokoteplotních vytápěních a vypalování mezipodešev, nazývaná mezipodešev PHYLON, nazývá sekundární pěnou mezipodešev. Společnost se nachází v:

EVA jako celek je levné, jen začal nosit boty se cítí velmi měkké, dávat první dojem je skvělý, ale dlouho, může cítit chodidla z stop, výkon je také velkým poklesem. PHYON je vyroben z EVA, ale spousta složitého procesu, náklady jsou mnohem dražší. Všechny aspekty výkonu jsou mnohem lepší. Je třeba poznamenat, že to neznamená, že EVA je nižší než PHYLON. Lze říci, že výkon PHYLONu ve stejném procesu + materiálu je lepší než u EVA, ale vzhledem k rozdílům v technologii a materiálech je výkon EVA lepší než běžné mezipodešev PHYLON. Společnost se nachází v:Kromě mezipodešev PHYLON a mezipodešev EVA je PU mezipodešev také velmi běžná, mezipodešev PU je největší výhodou pružnosti a houževnatosti je lepší, nevýhodou je, že hustota odolnější vůči žluté špatné hydrolýze.Technologie mezipodešev:adiPRENE: technologie odpružení, nízká elasticita, pro pata, lidé mohou po přistání šokovat, lidé, kteří přistávají stabilnější, nebudou otřesit.adiPRENE +: Elastická technologie, naopak. Pro přední nohu, nohy pevně podepřené, mohou okamžitě odskočit, lidé začali rychle.


Hot Tags: obuv boty materiál, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz