Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumové boty

Gumové boty

Gumové boty list 1. Jste továrna nebo obchodní společnost? Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny. 2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit? Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti, ...

Gumová obuv

1.Jste to továrna nebo obchodní společnost?

Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny.

2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit?

Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti z domova i ze zahraničí jsou srdečně vítáni, že nás navštíví!

3. Můžete dělat OEM & ODM?

Ano, můžeme dělat výrobky OEM a ODM. Není to žádný problém.

4. Jak mohu získat nějaké vzorky?

Jsme rádi, že vám nabízíme bezplatné vzorky. Očekává se, že nové klienty zaplatí za náklady na doručení a tento poplatek bude odečten od platby za úřední příkaz.

5.Jak jste o dodávce?

Do 15 dnů vložíme jednu nádobu o délce 20 stop, změní se podle zvláštní situace.

6. Můžete poskytnout zkušební protokol pro vaši objednávku?

Ano, můžeme. Na základě požadavku našich klientů můžeme poskytnout náš testovací protokol.

7. Doba splatnosti:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, ..etc dle požadavku zákazníka.

Gumové boty znalosti plechu

Guma / polyuretan (RU / PU) Zatím jedna z nejlepších kombinací materiálů je podešev z pryže a mezipodešev z polyuretanu. Podrážka podrážky a mezipodešev výrobního procesu lze rozdělit na stupně, konečné použití lepidla je spojit dohromady, ve většině případů nutnost předběžné úpravy, jako je povrch gumy halogenované a / nebo leštěné. Dalším způsobem spojování je použití netkané vlny mezi dvěma materiály s využitím mechanického spojování pryže a spojovací funkce polyurethanu pro dosažení účelu lepení.


Všechny tyto procesy však zahrnují značné množství pomocných zařízení a velké množství logistiky a mnoho výrobců obuvi se snaží vyhnout tomuto nákladnému investování přechodem na jiné materiály, které jsou snadno zpracovatelné. Za normálních okolností, vzhledem k rozdílným fyzikálním a chemickým vlastnostem, kaučuk a polyuretan nespojí. Kromě toho se polyurethany obvykle ne zpracovávají za podmínek očekávaných v tomto procesu. V důsledku toho se společnost DESMA vyvinula do procesu, který nepoužívá výše popsané procesní kroky, a dnes může vyrábět boty, které nevyžadují použití jakéhokoli škodlivého lepidla, a to prostřednictvím procesu jednoho místa pomocí kombinace kaučuku a polyuretanových materiálů . Následně může být polyuretanový vstřikovací stroj naplněn lepidlem na bázi vody při vstřikování polyurethanu na gumovou podešví, čímž se dosáhne perfektní vazby mezi dvěma různými materiály a splní se požadavky příslušných norem pro bezpečnostní obuv.


Gum / pryž (RU / RU) Jedním z nejčastěji používaných postupů pro výrobu vojenské obuvi je použití procesu sestavování gumy a pryže, ve kterém jsou podrážka boty a mezipodešev boty vyrobeny z gumy. Podrážka a použití kombinace termoplastické polyuretanové / termoplastické polyurethany stejného postupu je hustá podešev, mezipodešev je vyrobena z pěnové gumy. Tyto boty mají vynikající výkon, jako jsou vysoké teploty nebo maziva a paliva. Tyto materiály, jako polyuretany, nepodporují hydrolýzu, ale ve vojenském průmyslu se věci liší a gumová / pryžová vojenská obuv se používá ve vojenském průmyslu. Totéž platí v oblasti sportovní obuvi. Tato kombinace materiálů má mnoho hlavních výhod, jako je skutečná, dobrá odolnost vůči skluzu


Hot Tags: gumové boty list, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz