Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Gumová podešev

Gumová podešev

Podrážka podrážky z gumy Podrážka podrážky z gumy. RB je klíčovým materiálem pro podrážku TR s téměř 80% italských podešví TB RB. PU je polyaminová kyselina má tuk, tzv. PU jen jeho zkratka je pouze, to je používáno jako podešev a vamp. Space PU je PU. .TPU je zkratka termoplastu ...

Podrážka gumové boty

Znalost jediné gumové boty

.RB je klíčovým materiálem pro podrážku TR s téměř 80% italských TPR soch RB. PU je polyaminová kyselina má tuk, tzv. PU jen jeho zkratka je pouze, to je používáno jako podešev a vamp. Space PU je PU.


.TPU je zkratka termoplastického polyuretanu, PU je obecný termín polyurethanu. V případě podešví se však PU vztahuje na uretanový mikropólový elastomer, který je dvoukomponentní reaktivní, rozdělen na černou a bílou, černá je polyizokyanátová složka, bílá je polyolová složka a hustotu lze stanovit podle rychlosti bublin a složení pro kontrolu. Podrážky bot TPU jsou lepší, ale odpor vůči teplu a oleji může být téměř stejný. TPU lze také použít jako horní materiál, nepromokavý, prodyšný.


. EVA, TPR a pryž: Mezi nimi je EVA materiál nejlehčí a jemnost je dobrá. Většina sportovní obuvi používá EVA podešev, ale materiál EVA nemá žádné tření, chůze na hladkém povrchu se snadno sklouzne, takže obecně Přidejte tvrdý materiál na spodní stranu materiálu EVA. TPR a kaučuk jsou těžší materiály, měkkost obecně, silné tření, běžně používané v botách a dětské sportovní obuvi, TPR a pryž než TPR a pryž by se neměly deformovat. Kombinuje vlastnosti plastů a pryže a je široce používán při modifikaci obuvi TPR. Dosáhne vysoce kvalitního a hladkého vzhledu (eliminace zvlnění) bez postřiku a získá větší poměr pěnění.


Hot Tags: gumová obuv boty, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz