Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Materiál podrážky boty

Materiál podrážky boty

Materiál podrážky pro boty FAQ 1.Jste výrobcem nebo obchodní společností? Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny. 2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit? Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všechny naše ...

Materiál podrážky pro boty

FAQ

1.Jste to továrna nebo obchodní společnost?

Jsme továrna z pryžových výrobků, takže ceny a dodací lhůty mohou být zaručeny.

2.Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit?

Naše továrna se nachází v Gongguan City, provincie Guangdong, Čína. Všichni naši klienti z domova i ze zahraničí jsou srdečně vítáni, že nás navštíví!

3. Můžete dělat OEM & ODM?

Ano, můžeme dělat výrobky OEM a ODM. Není to žádný problém.

4. Jak mohu získat nějaké vzorky?

Jsme rádi, že vám nabízíme bezplatné vzorky. Očekává se, že nové klienty zaplatí za náklady na doručení a tento poplatek bude odečten od platby za úřední příkaz.

5.Jak jste o dodávce?

Do 15 dnů vložíme jednu nádobu o délce 20 stop, změní se podle zvláštní situace.

6. Můžete poskytnout zkušební protokol pro vaši objednávku?

Ano, můžeme. Na základě požadavku našich klientů můžeme poskytnout náš testovací protokol.

7. Doba splatnosti:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, ..etc dle požadavku zákazníka.

Obuv podrážky materiál znalosti

Kůže je rozdělena do přírodní kůže (kůže), recyklované kůže, kůže (PU / PVC). Kůže je původní kůže skotu, ovce, prasata, koně, jelena nebo nějakého jiného zvířecího těla, po zpracování kožené továrny, vyrobené z různých vlastností, síly, pocitu, barvy, vzoru koženého materiálu, je moderní kožené zboží. Dermis je obecně složena z epidermis (odstraněny), dermis, retikulární vrstvy, subkutánní (odstraněné) a tak dále. Kůže, ovčí kůže a vepřová kůže patří k surovinám používaným ve třech hlavních druzích kůže.


Za prvé, kůže: kůže a první vrstva kůže a rozdíl mezi druhým patrem.


①: První vrstva pokožky se týká zrnitého (dermis) skotu, ovcí, kožešiny a tak dále, kůže má speciální přirozený texturní efekt. Importovaná kůže může být stále potištěna. Plnotučné těsto z velikosti pórů a hustoty, aby bylo možné rozlišit, jaká zvířecí kůže. Existuje mnoho druhů kravské kožešiny, jako je žlutá hovězí kůže (hovězí kůže, kravské kravy, kravské kůže, býčí kůže, nekastrované kůly a kastrované kůry býků), buvolí kůže, kravské kůže, kožní kůže a kravské kůže. nejlepší z naší země Shandong, provincie Henan a centrální Čína a další místa, ale mé kožní zdroje jsou vzácné (Spojené státy, Brazílie a další vývozci hovězího masa nejvíce bohatý zdroj). Žluté kožené buvolí póry pokožky, než hustá a hustá jemná zrna.


Vodní buvolí kůže tlustší a řídce, je jediný, zrnité bumpiness silné, buvolí kůže je Sichuan, Jiangxi a další části lepší, ale relativní nedostatek zdrojů (Indie a Egypt a další regiony více); ovčí kůže hlavní Včetně ovčí kůže, kozí kůže, smíšené ovce. Póry ovčí kůže jsou podrobnější a hustší linie, zejména měděné mince.


Kozy a další na obuv, ovce a další na oblečení. Ovce do Sichuanu, Hubei a dalších nejlepších míst (nejhezčí zdroje Austrálie a hustá velká kůže Zhang).


Prasečí vlasy kvůli pravidlu vlasů je malá hrstka 3 "byl" tvaru distribuce, je velmi snadné rozlišit, obecné použití prase-krmení prasat, stejně jako divoké vepřové kůže. Navíc se nacházejí i ryby sladké vody (trávník kapry, kapry a další váhy) v místech, jako jsou pštrosi, krokodýli, krokodýli, ještěři, hadi, býci a mořské ryby (žraloci, treska, sardinky, úhoři a perlivá ryba ) Suroviny na výrobu kůže.


Používá se také jako high-end oděvy s kožešinovou kůží, odborně známou jako kožešina nebo kožešina, jako je: kůže líška (stříbrná liška, kůže modrého líčka apod.), Vlčí kůže, plemena psů, kůže králíka a drahé norky a další vzácné Kůže zvířat a tak dále.


Hot Tags: obuv podrážka materiál, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz