Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Cena kaučukové pěny

Cena kaučukové pěny

Gumová pěnová hmota cena Gumová pěnová deska cena znalosti Pěna silikonová pryž je ideální lehký obalový materiál pro vysokou tepelnou stabilitu, dobrou tepelnou izolaci, izolaci, odolnost proti vlhkosti a odolnost proti nárazům, zejména při vysokých frekvencích. Různé elektronické komponenty, ...

Cena kaučukové pěny

LY-2014-NEW-(24).jpg

Gumové pěnové listové cenové znalosti

Pěnový silikonový kaučuk je ideálním lehkým obalovým materiálem pro vysokou tepelnou stabilitu, dobrou tepelnou izolaci, izolaci, odolnost proti vlhkosti a odolnost proti nárazům, zejména při vysokých frekvencích. Různé elektronické součástky, přístroje, měřiče, kolečko letadla mohou hrát "vlhkost, , koroze "ochrany" tři obrany ". Kromě toho může být použit jako plnicí materiál pro tepelně izolační sendvičové a plovoucí materiály a těsnící materiál v atmosféře solné mlhy. Pěna silikonová pryž v medicíně může být také použita jako ortopedická náplň, opravy a oděv.


Dow Corning Corporation ve Spojených státech za účelem splnění požárních požadavků na vedení požáru vyvinula silikonovou pryžovou pěnu zpomalující hoření DC3-6548. Tento pěnový silikonový kaučuk se používá hlavně pro ohnivzdorné utěsnění drátů a kabelů pro průchod otvory (jako jsou otvory ve střechách, stěnách, budovách apod.) A výkonnost zpomalovače hoření je velmi dobrá. Limitní kyslíkový index dosahuje 39 (většina plastů má index limitu pouze 20), životnost až 50 let. V současné době je tento silikonový kaučuk RTV zpomalující hoření používán v jaderných elektrárnách, počítačových centrech, ropných plošinách na moři a dalších drsných podmínkách prostředí nebo obzvláště vysokých požárních požadavků.


Hot Tags: pryžová cena pěny, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz