Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Vysoká pěna pro sole

Vysoká pěna pro sole

High Foam for Sole 1. Jaká je schopnost vaší společnosti? LiyuYibao je profesionální výrobce pryžových desek již více než dvě desetiletí. Spolupracujte s různými nejlepších značek: ZARA, LEVIS, COLEHAA, DV, Clark, BANANA, CK atd. Různé vzory a módní design pro vaši nejlepší volbu 2 ....

Vysoká pěna pro sole

1. Jaká je schopnost vaší společnosti?

LiyuYibao je profesionální výrobce pryžových desek již více než dvě desetiletí.

Spolupracujte s různými špičkovými značkami: ZARA, LEVIS, COLEHAA, DV, Clark, BANANA, CK atd.

Různé vzory a módní návrh pro vaši nejlepší volbu

2. Co je výrobní kapacita každý rok?

Vyrábíme více než 30 tisíc metrů čtverečních pryžových výrobků každý rok.

3. Jak mohu získat nějaké vzorky?

Jsme rádi, že vám nabízíme bezplatné vzorky. Od nových klientů se očekává, že zaplatí za náklady na doručení, tento poplatek bude odečten od platby za formální objednávku.

Vítejte na nákup umělé kůže gumové soling listu pro pánské boty z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nabízíme vám nejprodávanější a levné gumové plechy vyráběné v Číně. Hromadně přizpůsobené objednávky s nízkou cenou jsou také vítány.

Vysoká pěna pro jediné znalosti

Jednotná klasifikace a charakteristika materiálu Hlavní materiál podešve je rozdělen na gumu, PU, ​​PVC, MD, TPR, EVA a tak dále.

1, EVA (E ethylen, VA vinylacetát): Více vinylacetátu, lepší elasticita.


2, pryž: rozdělené na přírodní tkaninu, syntetické dva, odolné proti opotřebení, elastické, těžké, vysoké náklady.


3, TPR (teplo T, plast P, pryž R): pryžový výkon, odolný proti opotřebení, nižší cena, ale kontakt s olejovými rozpouštědly bude sklouzávat.


4, PU: vynikající odolnost proti otěru a opakovaný ohýbací výkon, dobrá pevnost a pružnost při roztržení, olejová, kyselinová, alkalická a nízkoteplotní výkon, odpadní PU dno může být automaticky degradováno, což přispívá k ochraně životního prostředí, vhodnější; ale je to žloutnutí, hydrolýza, praskání, snadno se otvírají plastové a jiné problémy, vzduchové boty, fotbalové boty, běžně používané materiály. PU celková podrážka: ADI a NIKE při použití této podešve nejsou mnoho, PU podrážky jsou nízkoteplotní tvarování podešví. PU na konci vlastností světla, ale ne mokré, se setkávají s chemickou reakcí po vodní vrstvě koroze.


5, PVC: syntetická pryskyřice, přišla nakonec kvůli ekologickým problémům a méně, obuv na polštáře, fotbalové boty, běžně používané materiály.


6, MD (Wylong End): Jednorázové pěnové formování EVA, dobrá pružnost, vysoká elasticita, lepší tepelný výkon, ale špatná odolnost proti opotřebení, vysoké boty se obecně hodí více.


Hot Tags: vysoká pěna pro sole, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz