Kontaktujte nás
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adresa: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Čína
Foťák s vysokou hustotou

Foťák s vysokou hustotou

Pěna s vysokou hustotou Pěna s vysokou hustotou Pěna s gumovým těsněním Pryžové těsnění Pásový pryžový výrobek, který utěsňuje mezi dvěma stacionárními plochami kovové příruby nebo jiného spojení. Lze použít metodu tváření, lze také vytvrdit vytvrzování filmu. Může být široce používán v různých mechanických ...

Pěnový plech o vysoké hustotě

高发泡A1.jpg

Vysoká hustota pěnového listu

Gumové těsnění Gumové těsnění Výrobek z pryžového kaučuku, který těsní mezi dvěma stacionárními plochami kovové příruby nebo jiného spojení. Lze použít metodu tváření, lze také vytvrdit vytvrzování filmu. Může být široce používán v různých mechanických zařízeních, vložky, těsnění, polstrování a další efekty.


Formálně se běžně používají gumové těsnění těsnění: gumové ploché podložky, pryžové O-kroužky, plastové podložky, PTFE těsnící těsnění, těsnění z azbestové pryže, kovové ploché podložky, kovové speciální těsnění, těsnění z kovových předků, těsnění těsnění a tak dále.


Gumové podložky: deformace je snadná, kompaktní, bez námahy, ale tlak, teplotní odolnost jsou špatné, pouze při nízkém tlaku, teplota není vysoká. Přírodní kaučuk má určitou odolnost vůči kyselinám a zásadám, použití teploty by nemělo přesáhnout 60 ℃; neopren může být také odolný vůči nějaké kyselině, teplota 80 ℃; nitrilový kaučuk, dostupný do 80 ° C; fluorová pryž odolnost proti korozi je dobrá, odolnost Teplotní výkon než průměrná pryž, lze použít v médiu 150 ℃.


Gumové těsnění: tvar průřezu je perfektní kruh, určitý samopalný efekt, těsnicí efekt je lepší než plochý podložka, tlak menší.


Hot Tags: vysoká hustota pěnového plechu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, na míru, nízká cena, levné, hromadné
Dotaz